Блог

Показано 1 - 7 із 22 (4 сторінок)
 • Іригатори

  Практично все населення планети зараз має проблеми з зубами і яснами через низьку якість питної води і не збалансованого харчування.

  Детальніше
 • Електроковдри, грілки

  Для лікування багатьох захворювань людини можна не тільки лікарськими засобами, а й впливом як холоду, так і тепла. Оскільки список таких станів і захворювань досить широкий, то в кожному будинку просто необхідна електрогрілка - недорогий, але вкрай ефективний прилад для зняття больових симптомів і лікування різних захворювань. Також він ідеально підходить для індивідуального обігріву за умови зниження температури в приміщенні.

  Детальніше
 • Еталон часу

  У 1884 році старе місце розташування Грінвічській обсерваторії затверджено як місце проходження нульового меридіана. Довгий час GMT було точкою відліку часу. У всіх інших часових поясах час відміряють від часу нульового меридіана.

  В даний час GMT витісняється з ужитку універсальним координованим часом (UTC). Тепер час за Гринвічем використовується здебільшого у випадках, коли потрібно явно вказати часовий пояс, наприклад при інтернет-спілкуванні.

  Детальніше
 • Подарунок чоловікові

  Стандартний подарунок чоловікові

  Зробити подарунок чоловікові досить складно через розмаїття смаків, уподобань і видів діяльності якими він може займатися. З цієї причини для чоловіки вибирають стандартизовані подарунки, такі як краватка, шкарпетки, чоловіча сорочка, труси, ручка і багато іншого. Ця обставина спонукає виробників такої продукції створювати моделі підходять під подарунок на день народження, ювілей та інші чоловічі свята. Але хто сказав, що чоловікам потрібні саме ці подарунки? Так красива сорочка або цікавий краватка це здорово, але хто крім дружини або коханки оцінити труси з чарівним малюнком або в'язані шкарпетки. Отже, всі ці речі не в повній мірі можна назвати чоловічим подарунком, яким можна, пишається, і показувати його друзям з фразою: - Подивіться, який мені подарунок зробила дружина.

  Детальніше
 • Контроль артеріального тиску. тонометри

  Контроль артеріального тиску. тонометри

  На артеріальний тиск можуть впливати багато факторів (перепади температури повітря, прийом чаю, кави, алкоголю, куріння, прийом їжі і т. Д.), Тому для більш точного результату вимірювання краще проводити в спокійній звичній обстановці.

  Детальніше
Нагору